Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 PLN
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Tanie LOL Interaktywne Zwierzątko L.O.L. Live Pets Króliczek Bunny HUN MGA

SKU KIEI-2835
STATUS  W magazynie
66,65 zł 87,93 zł
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 PLN
  • 30 dni na zwrot
  • Estimated delivery: 10-20 business days
Szczegóły Produktu
Ciesz się bezpłatną wysyłką i łatwymi zwrotami każdego dnia w naszym sklepie. Tanie LOL Interaktywne Zwierzątko L.O.L. Live Pets Króliczek Bunny HUN MGA

Króliczek, piesek i kotek interaktywny

To zupełna nowość, zwierzątka lol live pets stały się interaktywne! Takich zabawek jeszcze maluchy nie widziały! W tej serii znajdziemy najsłodsze i najwspanialsze zwierzaki lol jakie kiedykolwiek widzieliście, a ponadto dzięki swoim umiejętnościom i zdolnościom będą najlepszymi przyjaciółmi dla Twoich dzieci. Te wspaniałe zwierzątka uwielbiają bawić się, jeść i spać. Ponadto, potrafią reagować na różne bodźce, w tym cieszyć się, smucić i zawstydzać.

Aby poznać umiejętności zwierzątka wystarczy zacząć do niego mówić, albo wykonywać określone gesty. Głaszcz go, przytulaj i przekręcaj do góry nogami – on to uwielbia! Te cudowne kolorowe zwierzaczki potrafią merdać ogonkiem, poruszać powiekami i rumienić się! Ponadto, zwierzaczka możemy położyć spać i obudzić na poranną zabawę.

ZWIERZĄTKA SĄ WYSYŁANE LOSOWO! NIKT NIE WIE CO ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU! 

Tajemnicza tuba

Tak jak w innych seriach, tak i w tej zwierzątko lol ukryte zostało w tajemniczej tubie. Ponadto, do zestawu dołączono 3 wspaniałe akcesoria dla królika, w tym buteleczkę, jedzenie i mikrofon. To nie są jednak zwykłe akcesoria, bo to właśnie dzięki nim dzieciaczki będą mogły bawić się interaktywnie ze swoimi pupilkami. Zwierzątka  interaktywne reagują na zabawki, w ten sposób, że wydają dźwięki picia, jedzenia a także śpiewają! Dodatkowo, tajemnicza tuba jest obracana i kryje w sobie najróżniejsze historyjki.

Zwierzątko lol

Ten fantastyczny pupilek posiada wiele interaktywnych funkcji. Oprócz wspomnianych umiejętności potrafi wydawać najróżniejsze odgłosy, a zna ich naprawdę wiele, bo ponad 60! Zwierzątko reaguje na ruch, głos i dotyk, a także współgra z załączonymi w zestawie zabawkami. Ponadto, potrafi machać ogonkiem, mrugać oczkami, machać uszkami i poruszać się. Twój maluch może poczuć się tak jakby miał prawdziwe zwierzątko!

W zestawie znajdziemy

W zestawie znajdziemy zwierzątko jedno z 3 dostępnych wariantów oraz 3 wspaniałe akcesoria do zabawy – buteleczkę, jedzenie i mikrofon. Dodatkowo, tuba w której ukryte zostały wszystkie elementy zawiera w sobie ciekawe historyjki.

Podana cena dotyczy jednego zestawu.

DOSTAWA I ZWROTY
Darmowa dostawa Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 PLN
Bezpłatne 30-dniowe zwroty Oferujemy bezpłatną wymianę i zwrot w ciągu 30 dni.
Może Ci się spodobać